Trasy 20.ročníka AUTHOR ŠKODA bikemaratónu Súľovské skaly

 

Trasy pre rok 2018 sa budú líšiť od minuloročných len kozmeticky. Budeme robiť mierne úpravy na singletraile v Hlbokom, konkrétne dorobíme ešte cca 100 metrov na jeho úplnom začiatku a na pár miestach rozšírime predminuloročný úsek. Zmena by mala nastať aj na najdlhšej trase pri Zbyňove, kde minuločná zachádzka do obce kvôli rozbitému terénu, doplnená na poslednú chvíľu, pridala neavizované cca 3 km... O zmenách Vás samozrejme budeme informovať. 

Samostatné mapy aj výškový profil pre každú trasu nájdete pod jednotlivými odkazmi. Na tejto úvodnej stránke nájdete spoločnú mapu všetkých trás a stručnú informáciu o možnostiach prezerania máp a sťahovania dát. Na stiahnutie trás do navigácií Vám ponúkame formát "GPX" UPOZORNENIE: Tento typ súboru sťahujte pravým tlačidlom na myši a zvoľte "Uložit ako". Zverejnili sme aj 3D pohľady na každú trasu. 

Okrem toho máte možnosť pozrieť si trasy aj v rôznych mapových podkladoch kliknutím na odkaz "OPEN CYCLE MAP". V pravom hornom rohu mapy si múžete vybrať z viacerých možností zobrazenia. Prednastavený je práve "OPEN CYCLE MAP". Odporúčame pozrieť aj "GOOGLE HYBRID" a GOOGLE TERRAIN".

Veľká vďaka patrí Jankovi Bušfymu z HK Direct Bytča za pomoc pri zostavovaní trás a za spracovanie 3D aj podkladových máp a GPS dát :-) 

b_130_130_16777215_0___images_stories_cyklotour_2017_mapa_bike_2017_final.jpg